AGILITY

Kurz Agility pro začátečníky 

Určen pro předem přihlášené týmy, které absolvovaly Kurz základní poslušnosti a motivace a chtějí si vyzkoušet Agility intenzivněji a nebo s tímto sportem začít. Případně pro pejsky, kteří 100% ovládají základní poslušnost (zejména přivolání a motivaci pejska). V rámci kurzu se naučíte veškeré cviky nezbytné pro Agility a základní překážky Agility. Doporučený minimální věk psa je 6 - 8 měsíců. 

Cena kurzu: 1000 Kč/10 lekcí

Aktuální infromace o kurzech pro začátečníky včetně přihlášky najdete vždy na aktuální stránce.

Tréninky AGILITY 

Skupinové tréninky Agility organizuje prakticky celý rok, na výcvik se tak můžete přidat v podstatě kdykoliv. Rozvrh tréninků najdete v našem KALENDÁŘI -  tréninky do něj vypisujeme průběžně s určitým přestihem. Kalendář zároveň slouží jako přihlašovácí systém na vámi vybrané tréninky, na které se můžete přihlašovat po registraci do rezervačního systému. Můžete se však přihlásit také telefonicky či sms. Můžete se zúčastňovat všech vypsaných tréninků, nebo jen tréninků určité instruktorky nebo dle vašich časových možností. 

Agility trénujeme venku na cvičáku od poloviny dubna do konce října/listopadu; zpravidla 1 - 3 x týdně. V zimních měsících (listopad - duben) trénujeme v hale (čas a dny dle domluvené rezervace haly).

Cena za trénink: 

  standardní cena akční cena 4+1
dospělí 100 Kč 80 Kč*
studenti do 26 let 80 Kč 64 Kč*

* AKCE 4+1 ZDARMA: 

Cena s hvězdičkou je cena za lekci, pokud absolvujete 5. lekci do 2 měsíců od 1. lekce.

Příklad: zúčastníte se výcviku 6.4, 20.4., 4.5. a 18.5 a za každý zaplatíte 100 Kč. Pokud se 5. lekce zúčastníte do 6.6. včetně, máte výcvik zdarma a na této 5. lekci nic neplatíte.

Pokud nechcete myslet každou lekci na peníze, můžete si předplatit vámi zvolený počet lekcí dopředu (doporučujeme aspoň 5).