23.04.2011 :: Zkoušky ZOP a ZPU na Bystřičce

23.04.2011 13:32

Přestože šlo o úplně neagiliťáckouakci, zúčastnily se jí z našeho klubu hned dva týmy... Iva se Storym nastoupily na svou první zkoušku z poslušnosti - ZOP (zkouška ovladatelnosti psa) a vedli si skvěle. Storyho sice nebavilo odložení a tak se vydal paničce naproti, ostatní cviky ale zvládl výborně a tak si i s jednou nulou vysloužil hodnocení "velmi dobře".
Dita se Sárou se přihlásily na zkoušku o stupeň vyšší - ZPU1 (zkouška pracovní upotřebitelnosti 1. stupně). Sára si ráno užila svých pár minut slávy na stopě a protože zrovna hárala, čekala na zbytek zkoušky až do odpoledne. Výborná jí nakonec utekla pouze o jeden bod, ale vzhledem k tomu, že zrovna byla v tom nejlepším a do skupiny na doplnění dostala psa, je téměř zázrak, že zkoušku vůbec dokončila.

Celým dnem nás provázelo příjemně jarní počasí, přátelská atmosféra a pořadatelé ani na občerstvení nešetřili. No prostě když na zkoušky, tak jedině na Bystřičku :-)

Autorem fotek je p. Radko Vyroubal - https://asarek.rajce.idnes.cz/

—————

Zpět