25.4.2010 :: Výstava voříšků a psů bez PP v Hranicích na Moravě

25.04.2010 14:14

Několik členů našeho klubu se i letos zúčastnilo výstavy voříšků a psů bez PP v Hranicích na Moravě. A kdo byl letos nejkrásnější, kdo získal titul "šampion Hranic"? No přece náš nejvořechovatější voříšek Ronald :-)

:: fotky od Jany :: fotky od Sandry :: video ::

Dne 25.4.2010 jsme se vydali do Hranic na Moravě na VII. výstavu psů bez PP a voříšků. Po dokopání taťky za volant auta jsme vyzvedli v Rožnově Bertíka se Sandrou a jeli směr Hranice. Potkali jsme se s Ivou a Emou. Chvíli jsme čekali na začátek akce a pak sledovali Emu jak se energicky prohání po výstavním kruhu. Měla velkou šanci, která však nestačila na umístnění. :(

Za chvíli stanula řada na nás. Vstoupili jsme do kruhu se slovy taťky," Ne, že budete první!" Nějak jsme se dostali mezi fenky a při otázce rozhodčí, "Kolik jí je let?", jsem se musela pousmát. Nevadí :) Umístnili jsme se první. Taťka, který chtěl co nejdřív domů se tak musel smířit s tím, že si tam ještě chvilku pobude :) Chvíli jsme se pozorovali další psi než přišla řada na Sandru a Bertíka. Když konečně vstoupili do arény, jednoznačně se nesli. Rozhodčí měl však jiný vkus a bohužel se Bertík neumístnil :(

 

Po vydatném obědě jsme shlédli výcvik vodících psů. Vyšli jsme si na procházku a pak šli pozorovat další soutěže. Nějak mi došlo, že se budeme hned po poslední soutěži opět prohánět po kruhu. Tak rychle vzít psa, učesat a si připlácnou číslo (které mi stejně hned upadlo). Taková rychlovka :) Procházeli jsme se tam a zpět až jsme se vyšli první místo a titul Šampióna Hranic. Se spoustou granulí, tašek a hlavně pohárem jsme se vydali domů. Máme zase na rok klid :)

Jana a Ronald

—————

Zpět