Kurzy v roce 2009

20.11.2009 03:47

Na jaře jsme uspořádali první kurz pro začátečníky, zaměřený nejen na socializaci pejsků, základní poslušnost a agility. Účastníci měli možnost seznámit se i s prvky tance se psem, naučili se používat lítací talíř... :-) Kurz byl úspěšně zakončen 24.6.2009. Na poslední lekci si všichni měli možnost prověřit své nové dovednosti v několika soutěžích. Některým účastníkům se agility natolik zalíbilo, že se rozhodli stát členy našeho klubu a pokračovat ve výcviku.
..:: FOTOGALERIE Z JARNÍHO KURZU ::

Pro velký zájem proběhly další kurzy zaměřené především na agility i v létě a na podzim. Tento systém se nám osvědčil, během kurzů se můžeme mnohem efektivněji věnovat začátečníkům, kteří se jinak obtížně zapojují do tréninků s pokročilými agiliťáky. Doufáme, že i v dalších letech bude v našich silách pořádat tyto kurzy pro veřejnost.

—————

Zpět