21.3.2010 :: Výroční členská schůze našeho klubu a "turnaj" v bowlingu.

21.03.2010 14:21

Loňský příliv nových, aktivních členů se významě promítl i v hojné účasti na letošní členské schůzi. Ale ani ti služebně starší se nenechali zahanbit a sešli jsme se téměř v plném počtu. Schůze probíhala ve velmi přátelské atmosféře, po projednání všech podstatných záležitostí, spojených s fungováním našeho klubu, nám Lenka jako bonus promítla video zaměřené na nácvik zónových překážek. Stále se ale nemůžu zbavit pocitu, že by si ho měli spíš pustit naši psi :-)
Posilněni dobrým obědem jsme se všichni společně odebrali ke dvěma bowlingovým drahám, kde proběhl napínavý turnaj. Klubovou šampionkou pro letošní rok se stala Ivča Matíková. (Jestlipak tento úspěch nějak nesouvisí s velikostí psa? :-)
Plánů na letošní rok máme spoustu, tak snad se nám bude dařit jejich realizace. A snad se řady reprezentantů našeho klubu na závodech zase trochu rozrostou :-)

:: fotky - hlavně z bowlingového turnaje :-) ::

—————

Zpět