1.-3.10.2010 :: Mistrovství světa v agility

03.10.2010 13:46

Letošní mistrovství světa v agility se konalo v Německu, v Ostbayernhalle u Riedenu, kousek od českých hranic. Lenka se tohoto agility svátku zúčastnila jako divák.

Z české reprezentace se nejlépe dařilo Veronice Krčmářové s Quidem, která vybojovala v kategorii small stříbrnou medaili. Pro medailové umístění mělo rozběhnuto také české medium družstvo, které bylo po 1. kole na 3. místě. Diskvalifikace Martiny Klimešové terpve s dvouletou Kiki bohužel družstvo o medailové umístění připravilo. Českému družstvu large se bohužel v prním kole nezadařilo - nasbírali 2 diskvalifikace, v 2. kole však doběhli s nejlepším výsledkem ze všech družstev. Baře Sajdokové se Safirou, která po 1. kole byla druhá, utekl bohužel titul vícemistra o jednu přeskočenou zonu na áčku - podobně jako loni, to mělo skočenou zonu na kladině.

Kromě mnoha zážítků z této velkolepé akce, dovezla Lenka pro náš klub krásný nový tunel :o) který určitě při nejbližší příležitosti otestujeme :o)

A jak to na MS vypadalo, můžete vidět na několika nádherných fotkách v těchto fotogaleriích:
https://fotohacko.cz/2010/agility-world-championship/
https://koirakuvat.kuvat.fi/kuvat/agility-wc-2010/ 

—————

Zpět