Individuální výcvik

Nabízíme také možnost domluvit se na individuálním výcviku. Výcvik probíhá formou individuálních lekcí, tzn. že instruktor se věnuje pouze Vám a Vašemu pejskovi. Poradí vám a ukáže jak k pejskovi přistupovat a jak dosáhnout toho, aby pejsek uposlechl váš povel a splnil ho radostně a s ochotou.

Lekce jsou většinou hodinové a jsou uzpůsobené vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Čas, datum a místo výcviku jsou na domluvě s vybraným instruktorem. Instruktor může přijet přímo k vám domů - můžeme cvičit u vás doma na zahradě nebo v přilehlém okolí, případně na cvičáku.

Na četnosti individuálních výcvikových lekcí se domlouváme podle potřeby. Instruktor vám ukáže jak s pejskem pracovat, aby váš vztah mohl být harmonický a panoval v něm řád a vy budete v práci s pejskem pokračovat sami. Pokud budete potřebovat něco upřesnit s názornou ukázkou nebo budete chtít ve výcviku nějak pokročit a nebo budete při výcviku bezradní, domluvíme si další schůzku a budeme pokračovat ve výcviku psa i pána.

Každý pejskek je jiný, je nutné k němu přistupovat individuálně a proto nelze říct dopředu, kolik lekcí je nutné absolvovat. Záleží jaké máte se psem problémy a jaký je stav vašeho problému. Vy sami budete mít možnost posoudit jak s pejskem pracujete po první výcvikové lekci a zda máte zájem o další lekci či je pro vás další výcviková lekce nutností.

Tyto lekce jsou určeny:

  • časově vytíženým majitelům psů
  • lidem, kteří preferují individuální konzultaci a přístup
  • majitelům "nezvladatelných psů"
  • klientům se specifickými požadavky na výcvik
  • pro psy, kteří mají problémy cvičit mezi ostatními psy
  • nechce se jim jezdit na cvičák anebo nemají zájem cvičit ve skupině více psů

Ceník:

Jednorázová konzultace – konzultace s majitelem psa - zhodnocení daného "problému" a zpracování návrhu řešení. Práce s majtelem psa a pejskem. Popřípadě odhad, kolikrát je nutno se setkat atp. 

450 Kč (45 až 90 min. dle potřeby)

Další výcvik či konzultace: 400 Kč/cca 60 min. 

Při zakoupení permanentky sleva - platí pouze při platbě předem:

  • permanentka na 5 lekcí = 1 750 Kč = 350 Kč/lekce; platnost 2 měsíce
  • permanentka na 10 lekcí = 3 000 Kč = 300 Kč/lekce; platnost 4 měsíce

Cena zahrnuje konzultaci, výcvik, cestu k vám domů (nebo na jiné domluvené místo) a případně i psané materiály.

Ceny jsou platné pro lokality: Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Dolní, Prostřední a Horní Bečva, Hutisko-Solanec, Valašská Bystřice, Zubří, Vidče, Střítež, Zašová, Krhová, Veselá, Poličná.

Za příplatek 70 Kč pro lokality: Jarcová, Bystřička, Jablůnka, Ratiboř, Hodslavice, Mořkov, Veřovice, Bordovice, Frenštát, Trojanovice.

Za příplatek 150 Kč pro lokality: Vsetín, Karolinka, Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Bílá, Čeladná, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice.

Vzdálenější lokality po domluvě.

Kontakt

Máte zájem o individuální lekci? Napište nám nebo zavolejte.